تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

   

  آمادگی هنرمندان ملایر برای ثبت رکوردی دیگر در عرصه سیاسی کشور

  ملایر- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان با حضور حداکثری خود در انتخابات آماده ثبت رکوردی دیگر در عرصه سیاسی کشور هستند.

   

  غلامرضا جمالی زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اصحاب فرهنگ، ادب و هنر این شهرستان از پیشروان حرکت های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی هستند و بدون نیاز به هر توصیه ای همیشه در صحنه حاضر اند.
  وی با بیان اینکه اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان بسیار به اهمیت انتخابات پیش رو واقف هستند، کرد: آنها با درک و درایت بالای خود و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در برهه ای که دولت تدبیر و امید برای شور و نشاط سیاسی و اجتماعی تلاش کند، در صحنه انتخابات حضوری آگاهانه و منسجم خواهند داشت.
  وی انتخابات را یکی از ارکان مردم سالاری دانست و اظهار کرد: انتخابات نشان دهنده رابطه مردم و حکومت است و هر اندازه حضور مردم در عرصه انتخابات بیشتر باشد، بیانگر تحکیم این رابطه خواهد بود.
  وی ادامه داد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی که مردم سالاری دینی را به دنیا معرفی کرده، انتخابات به عنوان مظهر اراده مردم و بستر بروز عشق و علاقه آنها به این نظام شناخته شده و هر اندازه حضور مردم در این عرصه بیشتر باشد، مبانی حکومتی نظام تقویت می شود.
  جمالی زاده بیان کرد: با حضور اکثریت مردم در انتخابات، انتخاب نماینده واقعی مردم با اطمینان بیشتری صورت می گیرد و در عین حال پشتوانه محکمی برای برگزیدگان ملت و موجب ترس بدخواهان نظام و کشور خواهد بود و توطئه های آنان را خنثی می کند.
  وی هنرمندان را جزء قشرهای فهیم، اهل اندیشه و مطالعه جامعه دانست و اظهار کرد: حضور آنها در همه مراحل انتخابات بویژه در نحوه معرفی افراد و کاندیداها و نیز تحریک مردم به شرکت در انتخابات بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر با بیان اینکه زبان هنر زبان منطق است، گفت: هر گفتمانی که دارای خصلت محبت و منطق باشد، بر هر دیدگاهی مسلط خواهد شد.
  جمالی زاده استفاده از قابلیت های هنری در رشته های مختلف را در این عرصه کارساز دانست و بیان کرد: امروز به روشنی در عرصه های تبلیغاتی شاهد استفاده از این قابلیت ها هستیم و همه فضاسازی ها و ابزار تبلیغاتی از ظرفیت های هنر بهره گرفته اند.
  وی تصریح کرد: در حالیکه به روشنی می بینیم کسانی در رقابت های انتخاباتی پیروز می شوند که از ظرفیت های هنری و تعاملات زبان هنر در سیاست به خوبی بهره می گیرند.
  جمالی زاده افزود: در این راستا استفاده مطلوب و درست از قابلیت های هنری و زبان هنر می تواند به هدایت صحیح مردم منتهی شده و تعیین سرنوشت کشور را به درستی رقم بزند.
  وی درباره توجه منتخبان مردم در مجلس به فرهنگ و هنر یادآور شد: موضوع فرهنگ و هنر با همه کارکردهای جامع و تاثیرگذاری که دارد، همیشه جزء اولویت های شعارها قرار می گیرد، اما متاسفانه در مرحله عمل یا به فراموشی سپرده شده و با خارج شدن از اولویت ها به انتهای رده های کاری سقوط می کند.
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: اگر منتخبان مردم به صورت واقعی و نه شعاری، دغدغه مسایل فرهنگی و هنری را داشته و صادق باشند، آنگاه در عمل دستاوردهای خوب حوزه فرهنگ و هنر را خواهیم دید.
  جمالی زاده ادامه داد: من اطمینان دارم چهره های ارزشمند فرهنگی، ادبی و هنری این شهرستان با عمل کردن به وظیفه دینی و ملی خود، در روز هفتم اسفندماه در هر شعبه اخذ رای حضوری فعال خواهند داشت و با این حضور برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام می افزایند.
  شهرستان ملایر با جمعیتی بیش از 300 هزار نفر دارای دو کرسی نمایندگی در مجلس است و 42 داوطلب در این دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی با هم رقابت می کنند.
  شهرستان ملایر دارای پنج شهر و چهار بخش است و در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
  دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری همزمان در هفتم اسفندماه برگزار می شود.


  این مطلب تا کنون 43 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 6 اسفند 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : انتخابات ,مردم ,فرهنگ ,ملایر ,شهرستان ,حضور ,جمالی زاده ,ارشاد اسلامی ,انتخابات مجلس ,اداره فرهنگ ,اسلامی ملایر ,رئیس اداره فرهنگ ,ارشاد اسلامی ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55458
 • تعداد مطالب :148662
 • بازدید امروز :415318
 • بازدید داخلی :13816
 • کاربران حاضر :183
 • رباتهای جستجوگر:615
 • همه حاضرین :798

تگ های برتر