جستجو

تبلیغات   

  آمادگی هنرمندان ملایر برای ثبت رکوردی دیگر در عرصه سیاسی کشور

  ملایر- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان با حضور حداکثری خود در انتخابات آماده ثبت رکوردی دیگر در عرصه سیاسی کشور هستند.

   

  غلامرضا جمالی زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اصحاب فرهنگ، ادب و هنر این شهرستان از پیشروان حرکت های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی هستند و بدون نیاز به هر توصیه ای همیشه در صحنه حاضر اند.
  وی با بیان اینکه اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان بسیار به اهمیت انتخابات پیش رو واقف هستند، کرد: آنها با درک و درایت بالای خود و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در برهه ای که دولت تدبیر و امید برای شور و نشاط سیاسی و اجتماعی تلاش کند، در صحنه انتخابات حضوری آگاهانه و منسجم خواهند داشت.
  وی انتخابات را یکی از ارکان مردم سالاری دانست و اظهار کرد: انتخابات نشان دهنده رابطه مردم و حکومت است و هر اندازه حضور مردم در عرصه انتخابات بیشتر باشد، بیانگر تحکیم این رابطه خواهد بود.
  وی ادامه داد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی که مردم سالاری دینی را به دنیا معرفی کرده، انتخابات به عنوان مظهر اراده مردم و بستر بروز عشق و علاقه آنها به این نظام شناخته شده و هر اندازه حضور مردم در این عرصه بیشتر باشد، مبانی حکومتی نظام تقویت می شود.
  جمالی زاده بیان کرد: با حضور اکثریت مردم در انتخابات، انتخاب نماینده واقعی مردم با اطمینان بیشتری صورت می گیرد و در عین حال پشتوانه محکمی برای برگزیدگان ملت و موجب ترس بدخواهان نظام و کشور خواهد بود و توطئه های آنان را خنثی می کند.
  وی هنرمندان را جزء قشرهای فهیم، اهل اندیشه و مطالعه جامعه دانست و اظهار کرد: حضور آنها در همه مراحل انتخابات بویژه در نحوه معرفی افراد و کاندیداها و نیز تحریک مردم به شرکت در انتخابات بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر با بیان اینکه زبان هنر زبان منطق است، گفت: هر گفتمانی که دارای خصلت محبت و منطق باشد، بر هر دیدگاهی مسلط خواهد شد.
  جمالی زاده استفاده از قابلیت های هنری در رشته های مختلف را در این عرصه کارساز دانست و بیان کرد: امروز به روشنی در عرصه های تبلیغاتی شاهد استفاده از این قابلیت ها هستیم و همه فضاسازی ها و ابزار تبلیغاتی از ظرفیت های هنر بهره گرفته اند.
  وی تصریح کرد: در حالیکه به روشنی می بینیم کسانی در رقابت های انتخاباتی پیروز می شوند که از ظرفیت های هنری و تعاملات زبان هنر در سیاست به خوبی بهره می گیرند.
  جمالی زاده افزود: در این راستا استفاده مطلوب و درست از قابلیت های هنری و زبان هنر می تواند به هدایت صحیح مردم منتهی شده و تعیین سرنوشت کشور را به درستی رقم بزند.
  وی درباره توجه منتخبان مردم در مجلس به فرهنگ و هنر یادآور شد: موضوع فرهنگ و هنر با همه کارکردهای جامع و تاثیرگذاری که دارد، همیشه جزء اولویت های شعارها قرار می گیرد، اما متاسفانه در مرحله عمل یا به فراموشی سپرده شده و با خارج شدن از اولویت ها به انتهای رده های کاری سقوط می کند.
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: اگر منتخبان مردم به صورت واقعی و نه شعاری، دغدغه مسایل فرهنگی و هنری را داشته و صادق باشند، آنگاه در عمل دستاوردهای خوب حوزه فرهنگ و هنر را خواهیم دید.
  جمالی زاده ادامه داد: من اطمینان دارم چهره های ارزشمند فرهنگی، ادبی و هنری این شهرستان با عمل کردن به وظیفه دینی و ملی خود، در روز هفتم اسفندماه در هر شعبه اخذ رای حضوری فعال خواهند داشت و با این حضور برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام می افزایند.
  شهرستان ملایر با جمعیتی بیش از 300 هزار نفر دارای دو کرسی نمایندگی در مجلس است و 42 داوطلب در این دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی با هم رقابت می کنند.
  شهرستان ملایر دارای پنج شهر و چهار بخش است و در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
  دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری همزمان در هفتم اسفندماه برگزار می شود.


  این مطلب تا کنون 35 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 6 اسفند 1394
  منبع
  برچسب ها : انتخابات ,مردم ,فرهنگ ,ملایر ,شهرستان ,حضور ,جمالی زاده ,ارشاد اسلامی ,انتخابات مجلس ,اداره فرهنگ ,اسلامی ملایر ,رئیس اداره فرهنگ ,ارشاد اسلامی ,

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر