خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

رئیس ارشاد ملایر خبر داد: ملایر میزبان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان همدان

   
   
   
   
  رئیس ارشاد ملایر خبر داد:

  ملایر میزبان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان همدان

  تئاتر
  شناسهٔ خبر: 3689061 - شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱
   
  همدان - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملایر از میزبانی شهرستان ملایر در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان همدان خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، غلامرضا جمالی‌زاده در نشست مشورتی با  کارگردانان و پیشکسوتان تئاتر ملایر، اظهار کرد: این دوره از جشنواره تئاتر استان از ٢٠ تا ٢٥ شهریورماه در شهرستان ملایر برگزار خواهد شد.

  وی هدف از برگزاری این نشست را گسترش همکاری و همراهی هنرمندان با اداره در انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری به ویژه هنر نمایش عنوان کرد و ادامه داد: یکی از اهداف اساسی در برگزاری این جشنواره، استفاده از ظرفیت و توان بالای هنرمندان نمایش در امور اجرایی و کمیته‌های آن است.

  جمالی‌زاده افزود: با توجه به میزبانی ملایر باید آثار نمایشی که از ملایر به این جشنواره راه می‌یابند، از سطح کیفی بالایی برخوردار باشد تا دچار مسائل حاشیه‌ای نباشیم و آثار با قدرت پذیرفته شوند.

  وی با بیان اینکه قصد داریم امور اجرایی را به هنرمندان و انجمن نمایش شهرستان بسپاریم و اداره نقش مدیریتی و نظارتی داشته باشد، بر استعدادیابی و استفاده از چهره‌های جوان در آثار نمایشی، تأکید کرد.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر اظهار داشت: تمام ظرفیت‌های اداره ارشاد و سالن‌های نمایش و قسمت‌های اداری مجتمع‌ها در اختیار گروه‌های نمایشی است و در صورت مواجه شدن با کمبود فضای تمرین حاضریم برابر درخواست گروه‌های نمایشی برای استفاده از سالن‌های دیگر ادارات با آنها هماهنگی کنیم.

   


  این مطلب تا کنون 13 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : ملایر ,اداره ,ارشاد ,شهرستان ,نمایش ,استان ,شهرستان ملایر ,ارشاد اسلامی ,تئاتر استان ,جشنواره تئاتر ,امور اجرایی ,جشنواره تئاتر استان ,رئیس اداره فرهنگ ,تئاتر استان همدان ,هشتمین جشنواره تئاتر ,
  رئیس ارشاد ملایر خبر داد: ملایر میزبان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان همدان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده